Saltar apartados

Personal investigador

 

El Personal investigador del PD en Recerca Educativa és el següent:

 

LÍNIA DE RECERCA: PSICOLOGIA I EDUCACIÓ

Nom i cognoms

Universitat

Categoria

Correu electrònic

*Dr. Juan Luis Castejón Costa

 

U. d'Alacant

Catedràtic d'Universitat

Jl.castejon@ua.es

*Dr. Leandro Navas Martínez

 

U. d'Alacant

Titular d'Universitat

Leandro.navas@ua.es

*Dr. José M. García-Fernández

 

U. d'Alacant

Titular d'Universitat

josemagf@ua.es

*Dr. Antonio M. Pérez Sánchez

 

U. d'Alacant

Titular d'Universitat

Am.perez@ua.es

*Dra. Marina Beléndez Vázquez

 

U. d'Alacant

Titular d'Universitat

marina.belendez@ua.es

*Dra. Raquel Gilar Corbí

 

U. d'Alacant

Titular d'Universitat

Raquel.gilar@ua.es

*Dra. Beatriz Delgado Domenech

 

U. d'Alacant

Prof. Ajudant Doctor

beatriz.delgado@ua.es

*Dr. Pablo Miñano Pérez

 

U. d'Alacant

Prof. Associat Doctor

pablo.m@ua.es

Dra. Asunción Lledó Carreres

 

U. d'Alacant

Profa. Titular d'O.

Asuncio.lledo@ua.es

Dr. Gonzalo Lorenzo Lledó

 

U. d'Alacant

Prof. Ajudant Doctor

glledo@ua.es

Dra. M. Carmen Martínez Monteagudo

 

U. d'Alacant

Prof. Ajudant Doctor

maricarmen.martinez@ua.es

Dra. María Luisa Pertegal Felices

 

U. d'Alacant

Prof. Ajudant Doctor

ml.pertegal@ua.es

Dr. Marcos Gómez Porta

U. d'Alacant

Prof. Ajudant Doctor

marcos.gomez@ua.es

 

LINEA DE RECERCA: FORMACIÓ DEL PROFESSORAT I APRENENTATGE

Nom i cognoms

Universitat

Categoria

Correu electrònic

*Dr. Salvador Llinares Ciscar

 

U. d'Alacant

Catedràtic d'Universitat

sllinares@ua.es

*Dra. M. Ángeles Martínez Ruiz

 

U. d'Alacant

Catedràtica d'Universitat

ma.martinez@ua.es

*Dr. Germán Torregrosa Gironés

 

U. d'Alacant

Catedràtic d'Escola Universitària

german.torregrosa@ua.es

*Dr. Mari Luz Callejo de la Vega

 

U. d'Alacant

Professora Titular d'O.

luz.callejo@ua.es

*Dr. Antonio Díez Mediavilla

 

U. d'Alacant

Catedràtic d'Escola Universitària

antonio.diez@ua.es

*Dr. Joaquín Martínez Torregrosa

 

U. d'Alacant

Catedràtic d'Universitat

joaquin.martinez@ua.es

*Dra. Cristina Cardona Moltó

 

U. d'Alacant

Catedràtic d'Universitat

cristina.cardona@ua.es

*Dr. José Antonio Pérez Turpín

 

U. d'Alacant

Professor titular d'O.

jose.perez@ua.es

*Dra. Rosabel Roig Vila

 

U. d'Alacant

Professora titular d'O.

rosabel.roig@ua.es

*Dr. Rafael Sebastiá Alcaraz

 

U. d'Alacant

Professor titular d'O.

rafael.sebastia@ua.es

*Dr. Juan Tortosa Martínez

 

U. d'Alacant

Prof. Ajudant Doctor

juan.tortosa@ua.es

*Dr. Juan Manuel Cortell Tormo

 

U. d'Alacant

Prof. Ajudant Doctor

jm.cortell@ua.es

*Dr. Ramon Llorens García

 

U. d'Alacant

Professor titular d'O.

ramon.llorens@ua.es

*Dr. Roberto Cejuela Anta

 

U. d'Alacant

Prof. Ajudant Doctor

roberto.cejuela@ua.es

*Dra. Carmen Tacat López

 

U. d'Alacant

Prof. Ajudant Doctor

carmen.manchado@ua.es

*Dra. Ceneida Fernández Verdú

 

U. d'Alacant

Prof. Ajudant Doctor

ceneida.fernandez@ua.es

*Dra. María del M. Moreno

Moreno

U. d'Alacant

Professora Titular d'O.

mmoreno@ua.es

*Dr. José María Esteve Faubel

 

U. d'Alacant

Professora titular d'O.

Jm.esteve@ua.es

Dra. Asunción Menargues Marcilla

U. d'Alacant

Prof. Ajudant Doctor

a.menargues@ua.es

Dr. Ruben Limiñana Morcillo

 

U. d'Alacant

Prof. Ajudant Doctor

ruben.lm@gmail.com

Dra. Concepción Suarez Llorca

 

U. d'Alacant

Prof. Contractada Doctora

concepcion.suarez@ua.es

Dra. Maria Tabuenca Cuevas

 

U. d'Alacant

Prof. Ajudant Doctor

maria.tabuenca@ua.es

Dr. Basilio Pueo Ortega

U. d'Alacant

Prof. Associat Doctor

basilio@gcloud.ua.es

 

Dra. Inés Ufanós Cap.

 

U. d'Alacant

Prof. Contractada Doctora

ines.lozano@ua.es

Dra. Gladys Minvament Molina

 

U. d'Alacant

Prof. Contractada Doctora

gladys.merma@ua.es

Dr. Marcos Jesús Iglesias Martínez

U. d'Alacant

Prof. Contractat Doctor

marcos.iglesias@ua.es

 

Dra. Nuria Caus Pertegaz

 

U. d'Alacant

Prof. Associada Doctora

nuria.caus@ua.es

Dr. Roque Moreno Fonseret

U. d'Alacant

Catedràtic d'Universitat

roque.moreno@ua.es

Dr. Juan Manuel García Chamizo

U. d'Alacant

Catedràtic d'Universitat

juanma@ua.es

Dr. Francisco Alarcón López.

U. d'Alacant

Prof. Ajudant Doctor

f.alarcon@ua.es

 

*Professorat que pot ser també tutor, en estar inclòs en la Memòria aprovada per l'ANECA.

 

Programa de Doctorat en Investigació Educativa


Universitat d'Alacant
Carretera Sant Vicent s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3400

Fax: (+34) 96 590 3464

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464