Saltar apartados

Dades de Contacte

  Distribución despachos en:

Nombre

Teléfono

Despacho

e-mail

AGULLES MARTOS, JUAN MANUEL

965903400

2502

0702 PB 026 (Facultat Educació)

 jm.agulles@ua.es

ALCÁZAR RUIZ, RAFAEL

96590 3498 

34 P2 027 (Edifici Ciències Socials) 

rafael.alcazar@ua.es

ALEDO TUR, ANTONIO

96590 9586

34 P2 040 (Edifici Ciències Socials)

Antonio.Aledo@ua.es

ALGADO FERRER,MARÍA TERESA (Col·laboradora)

96590 3797

34 P2 043 (Edifici Ciències Socials)

MT.Algado@ua.es

AZNAR CRESPO, PABLO (Col·laborador)

965903400

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

pablo.aznar@ua.es
BASCUÑANA MATEO, PEDRO E.

96590 9772

34 P2 022 (Edifici Ciències Socials)

Pedro.Bascunana@ua.es

BASTERRA PÉREZ, ÁNGEL

96590 3881

34 P2 039 (Edifici Ciències Socials)

Angel.Basterra@ua.es

CAPELL BORÉ, ISABEL (Col·laboradora)

965903400

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials) 

isabel.capell@ua.es

CARRATALÁ PUERTAS, LIBERTO

965903400 

2076

34 P2 026 (Edifici Ciències Socials) 

liberto.carratala@ua.es

CASASUS CHORQUES, ANTONIO (Col·laborador)

965903400

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

antonio.casasus@ua.es

CERDÁN JIMÉNEZ, CARLOS

965903400 

2076

34 P2 026 (Edifici Ciències Socials)

carlos.cerdan@ua.es
CLIMENT GIL, EMILIO (Col·laborador)

965903400

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

 

CLIMENT PEREDO, VÍCTOR

96590 3498

34 P2 027 (Edifici Ciències Socials)

v.climent@ua.es

COLOMA GEA, FERNANDO

965903400

2076

34 P2 026 (Edifici Ciències Socials)

fernando.coloma@ua.es

CUENCA HERRERO, Mª DEL CARMEN

965903400

2076 

34 P2 026 (Edifici Ciències Socials)

mamencuenca@ua.es
DE FREITAS SILVA, MARÍLIA NATACHA (Col·laboradora)

965903400

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials) mnsilva.ufc@gmail.com

DE GRACIA SORIANO, PABLO (Col·laborador)

965903400

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials) 

pablo.dgsoriano@ua.es

EGEA FRANCO, FRANCISCO (Col·laborador)

965903400 

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

faef01@hotmail.com

EL HABIB DRAOUI, BRAHIM (Col·laborador)

965903400

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

brahim.elhabib@ua.es

FABREGAT CABRERA, MALENA

965903400

1122

34 P2 024 (Edifici Ciències Socials)

Malena.Fabregat@ua.es

FERNÁNDEZ ALCALDE, JOSU BINGEN (Col·laborador)

965903400

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

 

FERNÁNDEZ ALCARRIA, JUAN (Col·laborador)

965903400

1122

34 P2 024 (Edifici Ciències Socials)

JF.Alcarria@ua.es

FERRER MARSAL, JUAN (Col·laborador)

965903400

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

 jferrermarsal@gmail.com

GARCÍA ANDREU, HUGO

96590 9772

34 P2 022 (Edifici Ciències Socials)

Hugo.Andreu@ua.es

GARRIGOS MONERRIS, JOSE IGNACIO

965903400 

1123

34 P2 023 (Edifici Ciències Socials)

Ignacio.Garrigos@ua.es

GIMÉNEZ GARCÍA, PILAR

96590 9772

34 P2 022 (Edifici Ciències Socials)

pilar.gimenez@ua.es

GONZÁLEZ GÓMEZ, ANDRÉS

965903400 

2502

0702 PB 026 (Facultat Educació)

andresg@ua.es

HUETE NIEVES, RAQUEL

965903797

34 P2 043 (Edifici Ciències Socials)

R.Huete@ua.es

IVORRA ALEMANY, ADRIÁN

965903400

2502

0702 PB 026 (Facultat Educació)

Adrian.Ivorra@ua.es

JAREÑO RUIZ, DIANA

96590 3797

34 P2 043 (Edifici Ciències Socials) 

Diana.Jareno@ua.es

JIMÉNEZ DELGADO, MARÍA

965903400 

2502 / 2720

0702 PB 026 (Facultat Educació)

34 P2 041 (Edifici Ciències Socials)

Maria.Jimenez@ua.es

JIMENO MIRANDA, IKER (Col·laborador)

965903400

2129

 34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

iker.jimeno@ua.es

JORGE SIERRA, MARÍA ELENA

96590 3901

34 P2 042 (Edifici Ciències Socials)

Elena.Jorge@ua.es

LLORCA ASENSI, ELENA

965903400

2264

34 P2 021 (Edifici Ciències Socials) ellorca@ua.es

LÓPEZ JUAN, ARAMIS

(Col·laborador)

965903400

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials) 

Aramis.Lopez@ua.es

MANTECÓN TERÁN, ALEJANDRO

965903400 

2258

34 P2 036 (Edifici Ciències Socials)

Alejandro.Mantecon@ua.es

MARTÍNEZ HERNÁNDEZ, ADRIANA CRISANTEMA (Col·laboradora)

965903400

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

ari@quijote.ugto.mx

MARTÍNEZ REIG, DAVID

965903400

2076

34 P2 026 (Edifici Ciències Socials) davidreig@ua.es

MAS I SEMPERE, XAVIER

965903400

2502

0702 PB 026 (Facultat Educació)

 xavier.mas@ua.es

MAZÓN MARTÍNEZ, TOMÁS

96590 3872

34 P2 037 (Edifici Ciències Socials)

Tomas.Mazon@ua.es

MEDINA SANTANA, ESTHER GLORIA (Becària)

965903400 

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

esther.medina@ua.es
MIRA GONZÁLEZ, EDUARDO (Col·laborador)

965903400 

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

Eduardo.Mira@ua.es

MOLARES MORA, Mª TERESA (Col·laboradora)

965903400 

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

MT.Molares@ua.es
MONLLOR JIMENEZ, MARTA

965903400

2502

0702 PB 026 (Facultat Educació)

marta.monllor@ua.es 

MUCCHIELLI, LAURENT (Col·laborador)

965903400 

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

 mucchielli@mmsh.univ-aix.fr

MUÑOZ GONZALEZ, ANTONIO

96590 3796

34 P2 044 (Edifici Ciències Socials)

Antonio.Munoz@ua.es

NAVALÓN MIRA, ALBA

965903400

2502

0702 PB 026 (Facultat Educació)

alba.navalon@ua.es

OLTRA Y MARTIN DE LOS SANTOS, BENJAMIN (Col·laborador)

96590 9639

34 P2 030 (Edifici Ciències Socials)

Benjamin.Oltra@ua.es

ORTIZ NOGUERA, GUADALUPE

965903400

2264

34 P2 021 (Edifici Ciències Socials)

Guadalupe.Ortiz@ua.es

PALMA DURÁN, JOSÉ ABDON 96590 3498

34 P2 027 (Edifici Ciències Socials)

Abdon.Palma@ua.es
PARODI GONZÁLEZ, MANUEL ALEJANDRO

965903400

1122

34 P2 024 (Edifici Ciències Socials)

alejandro.parodi@ua.es
PORTES, ALEJANDRO (Col·laborador)

965903400

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)  aportes@princeton.edu
REBATO BARREDA, CARLOS (Col·laborador)

965903400

2129 

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials) Carlos.Rebato@ua.es 

ROCHE CÁRCEL, JUAN ANTONIO

96590 3910

34 P2 020 (Edifici Ciències Socials)

JA.Roche@ua.es

RODRIGUEZ DÍAZ, JOSÉ ANTONIO (Col·laborador)

934021801

Departamento de Sociología y Análisis de las Organizaciones

Universidad de Barcelona

jarodriguez@ub.edu

RODRÍGUEZ JAUME, Mª JOSÉ

96590 9458

34 P2 025 (Edifici Ciències Socials)

MJ.Rodríguez@ua.es

RUIZ ABELLÁN, EDUARDO (Col·laborador)

965903400 

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

Eduardo.Ruiz@ua.es

RUIZ CALLADO, RAÚL

96590 3937

34 P2 038 (Edifici Ciències Socials)

RaulRuiz@ua.es

SÁEZ BAEZA, ANTONIO

96590 3881

34 P2 039 (Edifici Ciències Socials)

Antonio.Saez@ua.es

SÁEZ DIAZ, JUAN MANUEL

96590 3498

34 P2 027 (Edifici Ciències Socials)

jmsaez@ua.es

SÁNCHEZ MENASANCH, LAURA (Col·laboradora)

965903400

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

Laura.Sanchez@ua.es
SANTONJA PASTOR, NURIA

965903400

2502

0702 PB 026 (Facultat Educació) 

n.santonja@ua.es
SORIANO CLEMOR, CECILIA

96590 1122

34 P2 024 (Edifici Ciències Socials)

Cecilia.Soriano@ua.es

STEINGRESS-CARBALLAR, NAHID (Col·laboradora)

965903400

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

nahid.steingress@ua.es
TORRES ALBERO, CRISTÓBAL (Col·laborador)

965903400 

2129

34 P2 029 (Edifici Ciències Socials)

cristobal.torres@uam.es

 

 

 

 

Volver al principio de la página

 

 

 

Departament de Sociologia I


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3494

Fax: (+34) 96 590 3868

Twitter: https://twitter.com/dsoc1_ua

Facebook: https://www.facebook.com/dsoc1ua/

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464