Personal Departament de Tecnologia Informàtica i Computació

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Departaments
Logo Departament de Tecnologia Informàtica i Computació   Departament de Tecnologia Informàtica i Computació
Departament de Tecnologia Informàtica i Computació

Personal

Nom Email Extensió Càrrec

Albentosa Mora, José Luis

jlalbent@dtic.ua.es

2503

Professor Associat

Almela Martínez, Andrés

almela@dtic.ua.es

3681

Gestor

Aracil Miralles, Vicente José

varacil@dtic.ua.es

2503

Professor Associat

Azorín López, Jorge

jazorin@dtic.ua.es

3043

Professor Titular d'Universitat

Baeza Nadal, Pablo Antonio

pablo@dtic.ua.es

3981

Tècnic de laboratori

Berná Martínez, José Vicente

jvberna@dtic.ua.es

2114

Professor Contractat Doctor

Brotons Molinero, Francisco Javier

brotons@dtic.ua.es

2450

Professor Titular d'Escola Universitària

Colom López, José Francisco

jfcolom@dtic.ua.es

2503

Professor Associat

Cortes Plana, José Juan jjcortes@dtic.ua.es 2503  Profesor Associat

Cuenca Asensi, Sergio

sergio@dtic.ua.es

1178

Professor Titular d'Universitat

Ferrández Pastor, Francisco Javier

fjferran@dtic.ua.es

3002

Professor Titular d'Escola Universitària

Ferrandiz Colmeneiro, Antonio Luis

aferrandiz@dtic.ua.es

 2503  Professor Associat

Flórez Regirada, Francisco

florez@dtic.ua.es

1139

Professor Titular d'Universitat

Fuster Guilló, Andrés

fuster@dtic.ua.es

2455

Professor Titular d'Universitat

García Chamizo, Juan Manuel

juanma@dtic.ua.es

1128

Catedràtic d'Universitat

García Rodríguez, José

jgarcia@dtic.ua.es

2616

Catedràtic d'Universitat

Gil Martínez-Abarca, Juan Antonio

gil@dtic.ua.es

9647

Professor Associat

Gil Méndez, David

dgil@dtic.ua.es

1301

Professor Titular d'Universitat

Gilart Iglesias, Virgili

vgilart@dtic.ua.es

1307

Professor Contractat Doctor

Grediaga Olivera, F. Ángel

gredi@dtic.ua.es

1154 / 3650

Professor Titular d'Universitat

Gualda Tornero, Juan Antonio

agualda@dtic.ua.es

2503

Professor Associat

Ibarra Picó, Francisco

ibarra@dtic.ua.es

1216

Professor Titular d'Universitat

Jimeno Morenilla, Antonio

jimeno@dtic.ua.es

2453

Catedràtic d'Universitat

Ledesma Latorre, Bernardo

bernardo@dtic.ua.es

1209

Professor Titular d'Universitat

Lorenzo Fonseca, Iren

ilorenzo@dtic.ua.es

2503

Professor Associat

Lucas Ibáez, Luís

llucas@dtic.ua.es

2503

Professor Associat

Maciá Pérez, Francisco

pmacia@dtic.ua.es

1205

Professor Titular d'Universitat

Mafé Sastre, Rosa Ana

rosa.mafe@ua.es

1129

Gestora en cap

Marcos Jorquera, Diego

dmarcos@dtic.ua.es

1307

Contratat Doctor

Marín Alonso, Oscar

omarin@dtic.ua.es

2503

Professor Associat

Martínez Álvarez, Antonio

amartinez@dtic.ua.es

3043

Professor Titular d'Universitat

Monllor Pérez, Juan Carlos

jcarles@dtic.ua.es

3981

Administrador de Sistemes

Mora Gimeno, Francisco José

fjmora@dtic.ua.es

2616

Professor Titular d'Universitat

Mora Mora, Higinio

hmora@dtic.ua.es

2338

Professor Titular d'Universitat

Mora Pascual, Jerónimo

jeronimo@dtic.ua.es

1204

Professor Titular d'Universitat

Moreno Escámez, Patricio

pmoreno@dtic.ua.es

2503

Professor Associat

Nieto Hidalgo, Mario

mnieto@dtic.ua.es

2503

Professor Associat

Poves Espí, José Antonio

poves@dtic.ua.es

2503

Professor Associat

Pujol López, Francisco A.

fpujol@dtic.ua.es

3041

Professor Titular d'Universitat

Ramos Morillo, Héctor

hramos@dtic.ua.es

3981

Tècnic de laboratori / Professor Associat

Rico Soliveres, María Luisa

rico@dtic.ua.es

3316

Professora Titular d'Escola Universitària

Ruiz Fernández, Daniel

druiz@dtic.ua.es

3331

Professor Titular d'Universitat

Sánchez Romero, José Luis

sanchez@dtic.ua.es

2338

Professor Titular d'Universitat

Saval Calvo, Marcelo

msaval@dtic.ua.es

2503

Ajudant doctor

Selva Soler, Jorge

jselva@dtic.ua.es

3981

Tècnic de laboratori

Serra Pérez, José Antonio

jserra@dtic.ua.es

2503

Professor Associat

Signes Pont, María Teresa

teresa@dtic.ua.es

2330

Professora Titular d'Universitat

Sirvent Llamas, Alejandro

asirvent@dtic.ua.es

2503

Professor Associat

Soler Ferrer, Alejandro

asoler@dtic.ua.es 2503  Professor Associat

Soriano Payá, Antonio

asoriano@dtic.ua.es

2726

Professor Titular d'Universitat

Tristán Fructuoso, Marisa

mtristan@dtic.ua.es

 

comissió de serveis

Valdivieso Sarabia, Rafael

rvaldivieso@dtic.ua.es

2503

Profesor Asossiat