Saltar apartados

Professorat

 

  • Claustro de profesores 2017-2018

 

Pulsando el nombre de cada docente puede accederse a su currículum abreviado.

Profesor/a Correo e. Área de conocimiento
Dra. Aida Galiano Martínez aida.galiano@ua.es Organització d'empreses / Fonaments de l'ánálisis econòmic
Aurelio Barranco Oltra aurelio.barranco@ua.es Organització d'empreses
Dra. Diana Jareño Ruiz diana.jareno@ua.es Sociologia
Elena Peñataro Sirera elena.sirera@ua.es Dret del Treball i de la Seguretat Social
Elia Sánchez Sala elia.sanchez@ua.es Dret del Treball i de la Seguretat Social
Dr. Eloy Valero Sánchez eloy.valero@ua.es Dret del Treball i de la Seguretat Social
Francisca Rubio Oya francisca.rubio@ua Psicologia social
Francisco Balboa Romero francisco.balboa@ua.es Dret del Treball i de la Seguretat Social
Dr. Francisco Hita López franciscohita@ua.es Dret del Treball i de la Seguretat Social
Dr. Francisco Soriano Cano francisco.soriano@ua.es Dret del Treball i de la Seguretat Social
Dr. Gabriel García Cremades gabriel.garcia@ua.es Derecho Administrativo / Derecho Civil
Dr. Jesús Quílez Calderón jesus.quiles@ua.es Economia aplicada
Dr. Joaquín Herrero Carbonell joaquin.herrero@ua.es Infermeria
Dr. José Antonio González Martínez jantonio.gonzalez@ua.es Dret del Treball i de la Seguretat Social
José Luis Jacobo Rico jl.jacobo@ua.es Psicologia social / Personalitat, avaluació i tractaments psicològics 
José Manuel Navarro Torres jm.navarro@ua.es Economia aplicada / Organització d'empreses
Dr. José Ferrándiz Lozano jose.ferrandiz@ua.es Ciència Política i de l'Administració
Dr. José Ramón Lillo Jara jose.lillo@ua.es Dret Financer i Tributari
Mª Ángeles Moraga García ma.moraga@ua.es Dret Constitucional
Mª Dolores Ramos Calvo lola.ramos@ua.es Dret Mercantil
Dra. Mª Pilar Íñiguez Ortega pilar.i@ua.es Dret Mercantil
Mª Salud Navarro Esteve ms.navarro@ua.es Organització d'empreses / Economia Financera i Comptabilitat

Escola universitària de Relacions Laborals d'Elda


Escola universitària de Relacions Laborals
Centro Cívico. Plaza de la Ficia
Avda. de Chapi, 36
03600 ELDA

Tel: (+34) 965 399 511

Fax: (+34) 965 399 511

Twitter: http://twitter.com/EurleElda

Facebook: http://www.facebook.com/eurle

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464