Saltar apartados

SECRETARIA. Equip humà

 

DIRECTORA I COORDINADORA DEL PROGRAMA XARXES

Rosabel Roig Vila
direccio.ice@ua.es

Extensió: 3665

 

COORDINADORA ACADÈMICA DEL PROGRAMA D'ACCIÓ TUTORIAL I DEL PROGRAMA DE XARXES

Rocío Díez Ros
rocio.diez@ua.es

Extensión: 9687

 

COORDINADOR ACADÈMIC DEL PROGRAMA DE FORMACIÓ DEL PROFESSORAT

Jordi Manuel Antolí Martínez

jordi.antoli@ua.es

Extensió: 9687

 

PERSONAL D'ADMINISTRACIÓ I SERVEIS

María José Martínez Doménech (Gestora-Cap)
Mj.martinez@ua.es

Extensió: 3522

Ana María Pla Botella
Ana.pla@ua.es

Extensió: 3520

Raquel Adrover Alcalá
Raquel.adrover@ua.es

Extensió: 3520

Roberto Carlos Mateu Galiano
Roberto.mateu@ua.es

Extensió: 3521

Francisco José Zaragoza García
Paco.zaragoza@ua.es

Extensió: 3521

Cristina Mansilla Martínez
cristina.mansilla@ua.es

Extensió: 2882

Sergio Andrés Mijangos Sánchez
sergio.mijangos@ua.es

Extensió: 2882

Neus Pellín Buades
neus.pellin@ua.es

Extensión 2882

Institut de Ciències de l'Educació


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3520-3521

Fax: (+34) 96 590 3684

Facebook: https://web.ua.es/es/repositorio/imagenes/logos/facebook_medi.png

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464