SECRETARIA. Equip humà

 

DIRECTORA I COORDINADORA DEL PROGRAMA XARXES

Rosana Satorre Cuerda
direccio.ice@ua.es

Extensió: 3665

 

COORDINADORA ACADÈMICA DEL PROGRAMA D'ACCIÓ TUTORIAL I DEL PROGRAMA DE XARXES

Rocío Díez Ros
rocio.diez@ua.es

Extensió: 9687

 

COORDINADOR ACADÈMIC DEL PROGRAMA DE FORMACIÓ DEL PROFESSORAT

María Asunción Menargues Marcilla

a.menargues@ua.es

Extensió: 9687

 

PERSONAL D'ADMINISTRACIÓ I SERVEIS

María José Martínez Doménech (Subdirectora)
Mj.martinez@ua.es

Extensió: 3522

Ana María Pla Botella
Ana.pla@ua.es

Extensió: 3520

Raquel Adrover Alcalá
Raquel.adrover@ua.es

Extensió: 3520

Roberto Carlos Mateu Galiano
Roberto.mateu@ua.es

Extensió: 3521

Francisco José Zaragoza García
Paco.zaragoza@ua.es

Extensió: 3521

Cristina Mansilla Martínez
cristina.mansilla@ua.es

Extensió: 2882

Sergio Andrés Mijangos Sánchez
sergio.mijangos@ua.es

Extensió: 2882

Neus Pellín Buades
neus.pellin@ua.es

Extensió: 2882

Rosa Arnedo Martínez

rosa.arnedo@ua.es

Extensió: 3521