Saltar apartados

Participants

 

PARTICIPANTS PAT 2010/11

Coordinadora: Martín Carratalá, Mª Luisa

Alonso Vargas, Mªangeles
Bonete Ferrández, Pedro
Bonete Perez, Mª José
Bordera Sanjuan, Santiago
Cuenca Navarro, Nicolas
Esclapez Espliego, Julia Maria
Espinosa Tomás, Julián
Fernández Torquemada, Yolanda
García Irles, Mª Magdalena
Juan Gallardo, Ana
Lledó Solbes, Mª José
Loya Fernández, Angel Luis
Martínez Espinosa, Rosa María
Mártinez García, Elena
Martínez Martínez, Javier
Martínez Sanchez, Ana Isabel
Miret Mari, Juan José
Muñoz Cervera, Mª Concepción
Navarro Climent, José Carlos
Parres Esclapez, Sonia
Pastor Bevia, Isidro Manuel
Rodríguez Álvarez, Margarita
Sánchez Jerez, Pablo
Sepulcre Martínez, Juan Matías

Coordinadora: Mª Carmen Tolosa Bailén

Abad Díaz, David
Balboa Ramón, Marina
Bañón Calatrava, Cristina
Campillo Alhama, Conchi
Carretón Ballester, Mª Carmen
De Juan Vigaray, Mª Dolores
Domínguez Alonso, Francisco Javier
Fernández Sánchez, José Antonio
Francés García, Francisco
Fuster García, Begoña
Fuster Olivares, Antonio
García Escrivá, Vicente
González Ramirez, Mª de los Reyes
Hernández Ruiz, Alejandra
La Parra Casado, Daniel
López García, Juan José
Marco Lajara, Bartolomé
Mira Grau, Francisco Javier
Molina Manchón, Hipólito
Mondragón Lasagabaster, Jasone
Mora Salinas, Jorge
Peris Ferrando, Josep Enric
Poveda Fuentes, Francisco
Ruiz Conde, Enar
Sellers Rubio, Ricardo
Valdés Conca, Jorge
Vázquez Veira, Pablo J.
Villegas Castrillo, Esther
López Peña, María (Alumna-Tutora)

 

Facultad de Educación

Por acuerdo de su Junta de Facultad, este año la Facultad de Educación no tendrá PAT

 Facultat de Dret

Coordinadora: Rizo Gómez, Mª Belén

Berenguer Albaladejo, Maria Cristina
Chofre Sirvent, Jose Francisco
Cuadrado Salinas, Maria Del Carmen
Durán Silva, Carmen María
Fernández-Pacheco Estrada, Cristina
García Mirete, Carmen María
Iñesta Pastor, Emilia
Iñiguez Ortega, Maria Pilar
Molina Giménez, Andrés
Montero García-Noblejas, Pilar
Ramírez Hernández, Alfredo
Ribes Ribes, Aurora
Romero Tarín, Adela
Saiz López, Victoriano
Sirvent Hernández, Nancy
Torregrosa Maciá, Carmen Belén
Valdés Conca, Jorge
Viana Ballester, Clara

Escola Politècnica Superior

Coordinadora: Saquete Boro, Estela

Aracil Saez, Ignacio
Cachero Castro,Cristina
Cespedes Lopez, Maria Francisca
Ferrer Gracia, Maria Jesus
Ferriz Papi, Juan Antonio
Font Escamilla, Alicia
Furest Aycart, Gustavo Juan
Gallego Rico, Sergi
Garcia Alonso, Fernando Luis
Garcia Domenech, Sergio
Garcia Quesada, Juan Carlos
Garcia Rodriguez, Jose
Gil Vazquez, Pablo
Grindlay Lledo, Guillermo
Huesca Tortosa, Jose Antonio
Juan Gutierrez, Pablo Jeremias
Lapuente Arago,Rocio
Molto Berenguer, Julia
Mora Garcia, Raul Tomas
Mora Mora, Higinio
Moreno Marin, Juan Carlos
Najera Perez, Angel
Ortiz Zamora, Francisco Gabriel
Ortuño Sanchez,Manuel Francisco
Perez Carrio, Antonio
Perez Del Hoyo, Raquel
Pomares Puig, Maria Cristina
Pujol Lopez, Francisco Antonio

Reyes Labarta, Juan Antonio
Reyes Perales, Jose Antonio
Sanchez Romero, Jose Luis
Saquete Ferrandiz, Maria Dolores
Sentana Gadea, Irene
Serrano Cardona, Manuel Gabriel
Signes Pont, Maria Teresa
Spairani Berrio, Silvia
Valera Uribe, Cristobal
Vazquez Perez, Sonia

Facultat de Filosofia i  Lletres

Coordinadora: Corbí Saez, María Isabel

Albaladejo Martínez , Juan Antonio
Balteiro Fernández, Isabel
Campos Pardillos, Miguel Ángel
Cutillas Orgiles,  Ernesto
Gallego Hernández,  Daniel
García Atiénzar, Gabriel
Irles Vicente,  Carmen
Lozano Sañudo,  Belén
Maestre Brotons, Antoni
Martinez Ejido, Jose Joaquin
Martinez Lirola, Maria
Planelles Iváñez,  Montserrat
Ramos López, Fernando
Ruiz Gurillo, Leonor
Sanderson, John
Senante Berendes, Heidi
Tortosa Garrigos, Virgilio
Vargas Llovera, Maria Dolores
Vargas Sierra, Chelo

Alumnos-Tutores:
Calvo Ferrer, Asunción
Cascales Climent, Javier
Egea Lara, Silvia
Estañ Gerardo, Cristina
Gil Martínez, Adriana
 Martín Múgica, Leire
Molla Muñoz, Cristina
Olcina Ponsell, Patricia
Ortuño Castillo, Jesús
Pons Ferrrández, Jose Manuel

Facultat de Ciències de la Salut
Coordinadora: Vizcaya Moreno, Mª Flores
 
Domínguez Santamaría, J. Mario
Gabaldón Bravo, Eva María
Gallar Pérez-Albaladejo, Manuel
Hurtado Sánchez, José A
Martínez Riera, José Ramón
Moncho Vasallo, Joaquín
Ortiz Moncada, Maria Rocío
Pérez Cañaveras, Rosa María
Rizo Baeza, María Mercedes
Sanjuán Quiles, Ángela

Institut de Ciències de l'Educació


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3520-3521

Fax: (+34) 96 590 3684

Facebook: https://web.ua.es/es/repositorio/imagenes/logos/facebook_medi.png

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464