DISTRIBUCIÓ ASPIRANTS PROVES ACCÉS OFUA 2020 Orquestra Filharmònica de la UA

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Altres llocs
Logo Orquestra Filharmònica de la UA   Orquestra Filharmònica de la UA
Orquestra Filharmònica de la UA

DISTRIBUCIÓ ASPIRANTS PROVES ACCÉS OFUA 2020

PROVES ACCÉS OFUA 2020

 

DILLUNS 5 D'OCTUBRE

 

CONVOCATÒRIA MÚSICS

9:00h VIOLINS

10:15h VIOLES

10:30h VIOLONCELLOS

12:30h CONTRABAIXOS

Lloc: Servei de Cultura (baixos del Paranimf)

 

LES PROVES COMENÇARAN A les 9:30H I L'HORA D'ENTRADA DE CADA ASPIRANT DEPENDRÀ DEL DESENVOLUPAMENT D'AQUESTES.

EL CALFAMENT ES PODRÀ REALITZAR A la SALA ALLÈN (SERVEI DE CULTURA) FINS A UN MÀXIM DE 4 PERSONES, QUE HAURAN DE SEGUIR LES INDICACIONS DEL PERSONAL DEL

SERVEI DE CULTURA.

 

 

VIOLINS

  1. SERGIO ALEMÁN LÓPEZ
  2. EDUARD ANDREI DUTA
  3. GERALDINE BUKONJA OMAÑA
  4. MARINA HEREDIA GRANADER
  5. SARAH MIRETE ORTEGA
  6. AITANA MOROTE MARTÍNEZ
  7. WITHNEY HILARY VERA QUIÑONES

 

VIOLES

  1. María Teresa Mateo Pastor
  2. paula marhuenda cresp
  3. Amparo Ortiz de Salazar Peris
  4. sofía pilar silva
  5. María Sala Navarro

 

VIOLONCEL

  1. Daniel Agustín Salamanca
  2. Raquel Alcolea Zamora
  3. Irene Arocas Rodríguez
  4. Marina Chacón Albero
  5. Belén De la Sagra Lafuente
  6. Àngela García Forner
  7. Marina Heredia Granader
  8. Miriam Luna Costa
  9. Ulisses López Pérez

 

CONTRABAIX

  1. Francisco Espinosa Plaza
  2. Mara García Reig
  3. Gonzalo Soler Lizon

 

 

 

 

CONVOCATÒRIA MÚSICS

 

15:30h FLAUTES I OBOÈS

17:00h CLARINETS I FAGOTS

Lloc: Servei de Cultura (baixos del Paranimf)

 

LES PROVES COMENÇARAN A les 16:00H I L'HORA D'ENTRADA DE CADA ASPIRANT DEPENDRÀ DEL DESENVOLUPAMENT D'AQUESTES.

EL CALFAMENT ES PODRÀ REALITZAR A la SALA ALLÈN (SERVEI DE CULTURA) FINS A UN MÀXIM DE 4 PERSONES, QUE HAURAN DE SEGUIR LES INDICACIONS DEL PERSONAL DEL

SERVEI DE CULTURA.

 

FLAUTES

 

  1. MARA GARCIA REIG
  2. ISABEL GRANADOS PALMA
  3. BLANCA MARTÍNEZ DÍAZ
  4. CARMEN MORA CASELLES
  5. CLARA SEMPERE ALGARRA
  6. AITANA SEMPERE CERRO
  7. LAURA VALLEJORS MELGAR

 

OBOÈ

 

  1. EULOGIO ESCRIBANO ALARCÓN
  2. MARÍA GUILLEM RICO

 

CLARINET

 

  1. Brenda Isabel Ávila Espases
  2. ALEJANDRO COSTA VILELLA
  3. Raimundo Cerdán Segarra
  4. Vicent Donet Clemente
  5. INÉS JUAN JOVER
  6. Mar Navarro Ivars
  7. Ferran Olcina Santamaría
  8. Miriam Sánchez Belda
  9. CARLOS SOLA LORENTE
  10. Andrés Torres Corral

 

FAGOT

 

  1. Ariadna Alarcón Moreno
  2. JORDI BLACO ZABALLOS

 

 

 

 

 

 

DIMARTS 6 D'OCTUBRE

 

CONVOCATÒRIA MÚSICS

 

9:00h TROMPES

10:30h TROMPETES

11:30h TROMBONS I TUBES

13.00 PERCUSSIÓ

Lloc: Servei de Cultura (baixos del Paranimf)

 

LES PROVES COMENÇARAN A les 9:30H I L'HORA D'ENTRADA DE CADA ASPIRANT DEPENDRÀ DEL DESENVOLUPAMENT D'AQUESTES.

EL CALFAMENT ES PODRÀ REALITZAR A la SALA ALLÈN (SERVEI DE CULTURA) FINS A UN MÀXIM DE 4 PERSONES, QUE HAURAN DE SEGUIR LES INDICACIONS DEL PERSONAL DEL

SERVEI DE CULTURA.

 

 

TROMPA AGUDA

 

  1. SERGI ANTOLÍN LÓPEZ
  2. DAVID PASTOR BENAVENT
  3. DANIEL ALFONSO RODRÍGUEZ RAMÍREZ

 

TROMPA BAIXA

 

  1. ISMAEL HERNÁNDEZ PENALVA
  2. CARMEN MORENO PAYÁ
  3. LUÍS PEDRO PAIS MOTA
  4. LAURA PEINADO OBRADOR
  5. PLORES RIBERA ORTIZ
  6. JORDI SANTOLARIA PASTOR

 

TROMPES (SENSE DETERMINAR AGUDA O BAIXA)

 

  1. NATALIA CASTILLO ADROVER
  2. ADRIÁN GIMENO OLAZARÁN
  3. MARC GOSÁLBEZ LINARES
  4. LUÍS MARTÍNEZ ROCAMORA

 

TROMPETA

 

  1. ADRIÁN ALARCÓN MARTÍNEZ
  2. NACHO CIVERA CHULBI
  3. MATÍAS DÍAZ ALFARO
  4. ANTONIO ERADES BERENGUER
  5. JESÚS FERNANDO MENDOZA VALENZUELA
  6. JAVIER LASARTE PUYUELO
  7. ADRIÁN LLAVERO SÁNCHEZ
  8. ANDREU SANCHÍS ROMERO
  9. RAIMUNDO VALERA FERNÁNDEZ

 

TROMBÓ TENOR

 

  1. JAUME BLANQUER I SOLER
  2. CARLES BROSETA GARCÍA
  3. KRISTIYAN DRAGOMIROV BALKANSKI
  4. ALEJANDRO IVORRA ELULL

 

TROMBÓ BAIX

 

  1. GUILLEM BERENGUER RODRIGUEZ
  2. GIOVANNI D'AGOSTINO CORRETJA
  3. JHONY GIRALDO ESTRADA
  4. ALEJANDRO TERRÓN ALBEROLA

 

TROMBÓ (SENSE DETERMINAR TENOR O BAIX)

 

  1. PAU LLOP RODRIGUEZ
  2. SERGIO ROMERO SANTANA

 

TUBA

 

  1. ÁNGEL BELDA PARRA
  2. ANTONIO MARTÍ SOLIVERES

 

PERCUSSIÓ

  1. JORGE BOSCH FERNANDEZ
  2. CARLOS CAÑIZARES ASENCIO
  3. DAVID MONÈNECH TORRES
  4. ISMAIL LAAROUSSI
  5. LAURA HUILIN LORA ALIAGA
  6. ESTEBAN MONTOYA ROMÁN
  7. ÁLVARO PAÑOS BELTRÁ
  8. ALEJANDRO SALA VILAPLANA
  9. ANTONIO SEBASTÍA GIL
  10. MARÍA TERESA VALDÉS SANMIGUEL
  11. MAR ZANDALINAS MILIAN