llistat aptes proves OFUA 2020/21 Orquestra Filharmònica de la UA

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Altres llocs
Logo Orquestra Filharmònica de la UA   Orquestra Filharmònica de la UA
Orquestra Filharmònica de la UA

llistat aptes proves OFUA 2020/21

RESULTATS DE LES PROVES D'ACCÉS OFUA 2020

ELS ASPIRANTS D'AQUEST LLISTAT, ORDENAT ALFABÈTICAMENT, SÓN APTES.

 S'INCORPORARAN A la LLISTA DE CRIDA DEL CURS 2020/2021 I LA SEUA PARTICIPACIÓ EN L'OFUA DEPENDRÀ DE LES NECESSITATS DEL PROGRAMA I CONCERTS DEL CURS.

VIOLINS

SERGIO ALEMÁN LÓPEZ
EDUARD ANDREI DUTA
GERALDINE BUKONJA OMAÑA
SARAH MIRETE ORTEGA
AITANA MOROTE MARTÍNEZ
LIDIA MARTÍNEZ SALAR

VIOLES

MARÍA TERESA MATEO PASTOR
PAULA MARHUENDA CRESPO
OFÍA PILAR SILVA
MARÍA SALA NAVARRO

VIOLONCEL

RAQUEL ALCOLEA ZAMORA
MARINA CHACÓN ALBERO
BELÉN DE LA SAGRA LAFUENTE
ÀNGELA GARCÍA FORNER
MIRIAM LUNA COSTA
ULISSES LÓPEZ PÉREZ

CONTRABAIX

FRANCISCO ESPINOSA PLAZA

FLAUTES

 MARA GARCIA REIG
AITANA SEMPERE CERRO
LAURA VALLEJOS MELGAR

OBOÈ

EULOGIO ESCRIBANO ALARCÓN
MARÍA GUILLEM RICO

CLARINET

ALEJANDRO COSTA VILELLA
VICENT DONET CLEMENTE
INÉS JUAN JOVER
MAR NAVARRO IVARS
FERRAN OLCINA SANTAMARÍA
ANDRÉS TORRES CORRAL

FAGOT

ARIADNA ALARCÓN MORENO
JORDI BLACO ZABALLOS

TROMPA AGUDA

SERGI ANTOLÍN LÓPEZ
NATALIA CASTILLO ADROVER
ADRIÁN GIMENO OLAZARÁN
MARC GOSÁLBEZ LINARES
DAVID PASTOR BENAVENT
DANIEL ALFONSO RODRÍGUEZ RAMÍREZ

TROMPA BAIXA

ISMAEL HERNÁNDEZ PENALVA
LUÍS MARTÍNEZ ROCAMORA
CARMEN MORENO PAYÁ
LUÍS PEDRO PAIS MOTA
LAURA PEINADO OBRADOR
LLORENÇ RIBERA ORTIZ
JORDI SANTOLARIA PASTOR

TROMPETA

ADRIÁN ALARCÓN MARTÍNEZ
NACHO CIVERA CHULBI
MATÍAS DÍAZ ALFARO
ANTONIO ERADES BERENGUER
JOAQUÍN EUSTACHIO
JAVIER LASARTE PUYUELO
ADRIÁN LLAVERO SÁNCHEZ
RAIMUNDO VALERA FERNÁNDEZ

TROMBÓ TENOR

JAUME BLANQUER I SOLER
CARLES BROSETA GARCÍA
KRISTIYAN DRAGOMIROV BALKANSKI
ALEJANDRO IVORRA ELULL
PAU LLOP RODRIGUEZ

TROMBÓ BAIX

GUILLEM BERENGUER RODRIGUEZ
GIOVANNI D'AGOSTINO CORRETJA
JHONY GIRALDO ESTRADA

TUBA

ÁNGEL BELDA PER A
ANTONIO MARTÍ SOLIVERES

PERCUSSIÓ

JORGE BOSCH FERNANDEZ
CARLOS CAÑIZARES ASENCIO
LAURA HUILIN LORA ALIAGA
ESTEBAN MONTOYA ROMÁN
ÁLVARO PAÑOS BELTRÁ
ALEJANDRO SALA VILAPLANA
ANTONIO SEBASTÍA GIL
MARÍA TERESA VALDÉS SANMIGUEL
MAR ZANDALINAS MILIAN